Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba
Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba
Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba

Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba (KV1007)

Marka : Tarzmanya
Fiyat : ₺54,90(KDV Dahil)

Beğendiğiniz resimi 05423773238 numaralı whatsapp hattımıza gönderim yaparsanız, size ücretsiz olarak tasarım yapabiliriz . 

 

Tablolarımızın tamamın da 370gr/m2 ve %100 astarlı A sınıf kalite sanatsal kanvas kumaşı kullanmaktayız. Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba  ve tüm tablo modellerimiz de sağlığa zarar verecek maddeler asşt v.b. herhangi bir madde kullanılmamaktadır.

Tüm tablolarımızda %100 kanvas kumaşı kullandığımızdan ötürü, uzun yıllar dayanlıklı bir şekil de kullanma olanağı sağlar . Tüm tablo modellerimiz titiz bir şekil de profesyonel işçi kadromuzla hazırlanmaktadır. 

Tüm ürünler kendi imalatımızdır .

Profesyonel İşçilik

Tablolarımızda kullandığımız ahşap çervelerin tamamı birinci sınıf çam ağacından elde edilen hammedelerle yapılmaktadır. Tüm çevçeveler özenle kurutulmuş ve fırınlama işlemi yapılmıştır. Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba  ve diğer tüm ürünlerimizde ki ahşap şaseler 3x3 kalınlığındadır . 

 

Tablolarda kullanılan ahşap çerçeveler birinci sınıf çam ağacından imal edilmektedir. Kullanılan çam çerçeveler kurutulmuş ve fırınlanmıştır. Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba  ve diğer tüm ürünlerde ahşap şaseler 3x3cm kalınlığa sahiptir.

Kullanılan ahşap kasnağının diri ve güçlü olması sayesin de , tabloya gelebilecek bir fiziksel darbe olduğunda diri ve güçlü yapısı sayesin de kendini korumaktadır.

Ultra HD  Çözünürlüğünde Baskı

 

Firma parkurumuzda bulunan tüm baskı makinelerimiz ulta HD yüksek çözünürlüğe sahip olması yanı sıra son teknoloji olarak 2020 ve 2021 modeldir.  2440 DPI ulta HD baskı çözünürğü sağlamaktadır. Su bazlı HP vivera mürekkepler kullanmaktayız. 

Bu saye de uzun yıllar boyunca ışık, renk ve doku kalitesi bozulmamaktadır. Tüm ürünlerimiz ışık, güneş ve flaş gibi etkenlerden etkilenmez. 

 

 

 

 

 

Etiketler
Kanvas, Kanvas Tablo, Kanvas Tablo Modern, Kanvas Tablo Modern Kırmızı, Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji, Kanvas Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba, Kanvas Tablo Modern Kırmızı Araba, Kanvas Tablo Modern Nostalji, Kanvas Tablo Modern Nostalji Araba, Kanvas Tablo Modern Araba, Kanvas Tablo Kırmızı, Kanvas Tablo Kırmızı Nostalji, Kanvas Tablo Kırmızı Nostalji Araba, Kanvas Tablo Kırmızı Araba, Kanvas Tablo Nostalji, Kanvas Tablo Nostalji Araba, Kanvas Tablo Araba, Kanvas Modern, Kanvas Modern Kırmızı, Kanvas Modern Kırmızı Nostalji, Kanvas Modern Kırmızı Nostalji Araba, Kanvas Modern Kırmızı Araba, Kanvas Modern Nostalji, Kanvas Modern Nostalji Araba, Kanvas Modern Araba, Kanvas Kırmızı, Kanvas Kırmızı Nostalji, Kanvas Kırmızı Nostalji Araba, Kanvas Kırmızı Araba, Kanvas Nostalji, Kanvas Nostalji Araba, Kanvas Araba, Tablo, Tablo Modern, Tablo Modern Kırmızı, Tablo Modern Kırmızı Nostalji, Tablo Modern Kırmızı Nostalji Araba, Tablo Modern Kırmızı Araba, Tablo Modern Nostalji, Tablo Modern Nostalji Araba, Tablo Modern Araba, Tablo Kırmızı, Tablo Kırmızı Nostalji, Tablo Kırmızı Nostalji Araba, Tablo Kırmızı Araba, Tablo Nostalji, Tablo Nostalji Araba, Tablo Araba, Modern, Modern Kırmızı, Modern Kırmızı Nostalji, Modern Kırmızı Nostalji Araba, Modern Kırmızı Araba, Modern Nostalji, Modern Nostalji Araba, Modern Araba, Kırmızı, Kırmızı Nostalji, Kırmızı Nostalji Araba, Kırmızı Araba, Nostalji, Nostalji Araba, Araba,
Çerez Kullanımı