Kanvas Tablo Nostalji Klasik Kırmızı ChevroletKanvas Tablo Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet
Kanvas Tablo Nostalji Klasik Kırmızı ChevroletKanvas Tablo Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet
Kanvas Tablo Nostalji Klasik Kırmızı ChevroletKanvas Tablo Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet

Kanvas Tablo Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet (KV1019)

Marka : Tarzmanya
Fiyat : ₺54,90(KDV Dahil)

Beğendiğiniz resimi 05423773238 numaralı whatsapp hattımıza gönderim yaparsanız, size ücretsiz olarak tasarım yapabiliriz . 

 

Tablolarımızın tamamın da 370gr/m2 ve %100 astarlı A sınıf kalite sanatsal kanvas kumaşı kullanmaktayız. Kanvas Tablo  Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet ve tüm tablo modellerimiz de sağlığa zarar verecek maddeler asşt v.b. herhangi bir madde kullanılmamaktadır.

Tüm tablolarımızda %100 kanvas kumaşı kullandığımızdan ötürü, uzun yıllar dayanlıklı bir şekil de kullanma olanağı sağlar . Tüm tablo modellerimiz titiz bir şekil de profesyonel işçi kadromuzla hazırlanmaktadır. 

Tüm ürünler kendi imalatımızdır .

Profesyonel İşçilik

Tablolarımızda kullandığımız ahşap çervelerin tamamı birinci sınıf çam ağacından elde edilen hammedelerle yapılmaktadır. Tüm çevçeveler özenle kurutulmuş ve fırınlama işlemi yapılmıştır. Kanvas Tablo  Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet ve diğer tüm ürünlerimizde ki ahşap şaseler 3x3 kalınlığındadır . 

 

Tablolarda kullanılan ahşap çerçeveler birinci sınıf çam ağacından imal edilmektedir. Kullanılan çam çerçeveler kurutulmuş ve fırınlanmıştır. Kanvas Tablo  Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet ve diğer tüm ürünlerde ahşap şaseler 3x3cm kalınlığa sahiptir.

Kullanılan ahşap kasnağının diri ve güçlü olması sayesin de , tabloya gelebilecek bir fiziksel darbe olduğunda diri ve güçlü yapısı sayesin de kendini korumaktadır.

Ultra HD  Çözünürlüğünde Baskı

 

Firma parkurumuzda bulunan tüm baskı makinelerimiz ulta HD yüksek çözünürlüğe sahip olması yanı sıra son teknoloji olarak 2020 ve 2021 modeldir.  2440 DPI ulta HD baskı çözünürğü sağlamaktadır. Su bazlı HP vivera mürekkepler kullanmaktayız. 

Bu saye de uzun yıllar boyunca ışık, renk ve doku kalitesi bozulmamaktadır. Tüm ürünlerimiz ışık, güneş ve flaş gibi etkenlerden etkilenmez. 

 

 

 

 

 

Etiketler
Kanvas, Kanvas Tablo, Kanvas Tablo Nostalji, Kanvas Tablo Nostalji Klasik, Kanvas Tablo Nostalji Klasik Kırmızı, Kanvas Tablo Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet, Kanvas Tablo Nostalji Klasik Chevrolet, Kanvas Tablo Nostalji Kırmızı, Kanvas Tablo Nostalji Kırmızı Chevrolet, Kanvas Tablo Nostalji Chevrolet, Kanvas Tablo Klasik, Kanvas Tablo Klasik Kırmızı, Kanvas Tablo Klasik Kırmızı Chevrolet, Kanvas Tablo Klasik Chevrolet, Kanvas Tablo Kırmızı, Kanvas Tablo Kırmızı Chevrolet, Kanvas Tablo Chevrolet, Kanvas Nostalji, Kanvas Nostalji Klasik, Kanvas Nostalji Klasik Kırmızı, Kanvas Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet, Kanvas Nostalji Klasik Chevrolet, Kanvas Nostalji Kırmızı, Kanvas Nostalji Kırmızı Chevrolet, Kanvas Nostalji Chevrolet, Kanvas Klasik, Kanvas Klasik Kırmızı, Kanvas Klasik Kırmızı Chevrolet, Kanvas Klasik Chevrolet, Kanvas Kırmızı, Kanvas Kırmızı Chevrolet, Kanvas Chevrolet, Tablo, Tablo Nostalji, Tablo Nostalji Klasik, Tablo Nostalji Klasik Kırmızı, Tablo Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet, Tablo Nostalji Klasik Chevrolet, Tablo Nostalji Kırmızı, Tablo Nostalji Kırmızı Chevrolet, Tablo Nostalji Chevrolet, Tablo Klasik, Tablo Klasik Kırmızı, Tablo Klasik Kırmızı Chevrolet, Tablo Klasik Chevrolet, Tablo Kırmızı, Tablo Kırmızı Chevrolet, Tablo Chevrolet, Nostalji, Nostalji Klasik, Nostalji Klasik Kırmızı, Nostalji Klasik Kırmızı Chevrolet, Nostalji Klasik Chevrolet, Nostalji Kırmızı, Nostalji Kırmızı Chevrolet, Nostalji Chevrolet, Klasik, Klasik Kırmızı, Klasik Kırmızı Chevrolet, Klasik Chevrolet, Kırmızı, Kırmızı Chevrolet, Chevrolet,
Çerez Kullanımı