Kanvas Tablo  Nostalji Klasik Budapeşte ArabaKanvas Tablo  Nostalji Klasik Budapeşte Araba
Kanvas Tablo  Nostalji Klasik Budapeşte ArabaKanvas Tablo  Nostalji Klasik Budapeşte Araba
Kanvas Tablo  Nostalji Klasik Budapeşte ArabaKanvas Tablo  Nostalji Klasik Budapeşte Araba

Kanvas Tablo Nostalji Klasik Budapeşte Araba (KV1017)

Marka : Tarzmanya
Fiyat : ₺54,90(KDV Dahil)

Beğendiğiniz resimi 05423773238 numaralı whatsapp hattımıza gönderim yaparsanız, size ücretsiz olarak tasarım yapabiliriz . 

 

Tablolarımızın tamamın da 370gr/m2 ve %100 astarlı A sınıf kalite sanatsal kanvas kumaşı kullanmaktayız. Kanvas Tablo  Nostalji Klasik Budapeşte Araba ve tüm tablo modellerimiz de sağlığa zarar verecek maddeler asşt v.b. herhangi bir madde kullanılmamaktadır.

Tüm tablolarımızda %100 kanvas kumaşı kullandığımızdan ötürü, uzun yıllar dayanlıklı bir şekil de kullanma olanağı sağlar . Tüm tablo modellerimiz titiz bir şekil de profesyonel işçi kadromuzla hazırlanmaktadır. 

Tüm ürünler kendi imalatımızdır .

Profesyonel İşçilik

Tablolarımızda kullandığımız ahşap çervelerin tamamı birinci sınıf çam ağacından elde edilen hammedelerle yapılmaktadır. Tüm çevçeveler özenle kurutulmuş ve fırınlama işlemi yapılmıştır. Kanvas Tablo  Nostalji Klasik Budapeşte Araba ve diğer tüm ürünlerimizde ki ahşap şaseler 3x3 kalınlığındadır . 

 

Tablolarda kullanılan ahşap çerçeveler birinci sınıf çam ağacından imal edilmektedir. Kullanılan çam çerçeveler kurutulmuş ve fırınlanmıştır. Kanvas Tablo  Nostalji Klasik Budapeşte Araba ve diğer tüm ürünlerde ahşap şaseler 3x3cm kalınlığa sahiptir.

Kullanılan ahşap kasnağının diri ve güçlü olması sayesin de , tabloya gelebilecek bir fiziksel darbe olduğunda diri ve güçlü yapısı sayesin de kendini korumaktadır.

Ultra HD  Çözünürlüğünde Baskı

 

Firma parkurumuzda bulunan tüm baskı makinelerimiz ulta HD yüksek çözünürlüğe sahip olması yanı sıra son teknoloji olarak 2020 ve 2021 modeldir.  2440 DPI ulta HD baskı çözünürğü sağlamaktadır. Su bazlı HP vivera mürekkepler kullanmaktayız. 

Bu saye de uzun yıllar boyunca ışık, renk ve doku kalitesi bozulmamaktadır. Tüm ürünlerimiz ışık, güneş ve flaş gibi etkenlerden etkilenmez. 

 

 

 

 

 

Etiketler
Kanvas, Kanvas Tablo, Kanvas Tablo Nostalji, Kanvas Tablo Nostalji Klasik, Kanvas Tablo Nostalji Klasik Budapeşte, Kanvas Tablo Nostalji Klasik Budapeşte Araba, Kanvas Tablo Nostalji Klasik Araba, Kanvas Tablo Nostalji Budapeşte, Kanvas Tablo Nostalji Budapeşte Araba, Kanvas Tablo Nostalji Araba, Kanvas Tablo Klasik, Kanvas Tablo Klasik Budapeşte, Kanvas Tablo Klasik Budapeşte Araba, Kanvas Tablo Klasik Araba, Kanvas Tablo Budapeşte, Kanvas Tablo Budapeşte Araba, Kanvas Tablo Araba, Kanvas Nostalji, Kanvas Nostalji Klasik, Kanvas Nostalji Klasik Budapeşte, Kanvas Nostalji Klasik Budapeşte Araba, Kanvas Nostalji Klasik Araba, Kanvas Nostalji Budapeşte, Kanvas Nostalji Budapeşte Araba, Kanvas Nostalji Araba, Kanvas Klasik, Kanvas Klasik Budapeşte, Kanvas Klasik Budapeşte Araba, Kanvas Klasik Araba, Kanvas Budapeşte, Kanvas Budapeşte Araba, Kanvas Araba, Tablo, Tablo Nostalji, Tablo Nostalji Klasik, Tablo Nostalji Klasik Budapeşte, Tablo Nostalji Klasik Budapeşte Araba, Tablo Nostalji Klasik Araba, Tablo Nostalji Budapeşte, Tablo Nostalji Budapeşte Araba, Tablo Nostalji Araba, Tablo Klasik, Tablo Klasik Budapeşte, Tablo Klasik Budapeşte Araba, Tablo Klasik Araba, Tablo Budapeşte, Tablo Budapeşte Araba, Tablo Araba, Nostalji, Nostalji Klasik, Nostalji Klasik Budapeşte, Nostalji Klasik Budapeşte Araba, Nostalji Klasik Araba, Nostalji Budapeşte, Nostalji Budapeşte Araba, Nostalji Araba, Klasik, Klasik Budapeşte, Klasik Budapeşte Araba, Klasik Araba, Budapeşte, Budapeşte Araba, Araba,
Çerez Kullanımı