Ayakkabı sektöründe yıllarca hizmet vermiş. Yenilenen arayüz ve ekibi ile müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Tarzmanya kadın için özenle seçilmiş modaya uygun ayakkabı seçenekleri bulunuyor. Sunduğumuz ayakkabıların kalitesinden şüphe duymadığımız gibi siz değerli müşterilerimizin ayak sağlığını da göz önünde bulunduruyoruz. Ürün hacmimiz ve modellerimiz sınırlı sayıda olmayıp her keseye ve her bedene uygun olarak satılmaktadır. Sattığımız ürünlerin garantisini veriyoruz.

Sattığımız ürünler her yaşa uygun olup giydiğiniz alanlarda ise sizleri daha şık bir görünüme kavuşturacak. Ayakkabı seçerken nelere dikkat ettiğinizi biliyoruz. Bu sebeple siz değerli müşterilerimiz için en iyi modelleri ve son moda trendlere uygun olarak sizlere sunuyoruz.

Kargolarımız ise siz satın almadan görün diye şeffaf kargo ile gönderiyoruz. Satın alımdan hemen sonra ayakkabınızı incelediğinizde taşımacılıktan dolayı oluşan deforme ve problemlerde hemen bizimle irtibata geçerek ürün değişimi gerçekleştiriyoruz. Kargolarımızın içinde sizler için bazı sürprizlerde bulunuyor. Yüzünüzü gülümsetecek birbirinden farklı hediyelerimiz ile gönüllerinizi feth etmek istiyoruz. Tarzmanya olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu firmamızdan daha önemlidir.

Vizyon

Ayakkabı sektörünün en  trend ürünlerini sizlere sunmak ve memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmaktır.

Misyon

Şirketimiz ve çalışanlarımız ile her gün yaptığımız memnuniyet toplantıları ile iş hacmimizi genişletiyor ve sizlere nasıl daha iyi bir hizmet sunarız politikası ile ar-ge çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Çerez Kullanımı